Четверг, 23 Июнь 2016 06:27

Речі, які вибішують мене в Америці - блогер

Речі, які вибішують мене в Америці:

1. Кондиціонування. Це якийсь йобаний морг. Приповзаєш, спітнілий і розімлілий з теплої паркої вулиці, а у готельному фоє пінґвінів можна розводити. Зайдеш в крамницю - та сама тундра. Різниця в температурі градусів 10, а за відчуттями всі 50.

Привозять на зустріч, на вулиці сонечко, лафа і комфорт, а в холі люди натурально вдягають припасені куртки, піджакі й шалі, а ти споглядаєш це, вкриваючись инієм. І ніхто не намагається це виправити.

2. Всі напої - з кригою і вкриті памороззю. При цьому ти уже сидиш в холодильнику. Чай, кола, вода, сік - все тяжіє до нуля. Але якщо ти спробуєш дочекатися, доки айсберґ розтане і ти зможеш пити без судоми щелеп, офіціянт негайно поміняє тобі некондицію на щось frozen.

Мерзни-мерзни, вовчий хвіст.

3. Їжа поділяється на 4 типи: жирна, гостра, пересмажена і трава. Типи можна міксувати як завгодно, скажімо я сьогодні давився гарячим салатом без смаку, щедро политим олією, а вчора було гуакамоле з зеленим перцем, при тому спеціяльно обирав без доданків. Нє судьба.

Траву, до речі, тут дуже легко обирати: якщо organic, natural I GMO-free, це воно. Можете пожувати свіжого рушника, смак той самий.

4. Хорошої кави нема, зате багато переконливого крафтового пива.

5. Всі питають тебе з інтонаціями Джоуї: How You Doin і кожному ти намагаєшся чесно відповісти. А не треба

6. Порції. Якщо салат, то почуваєшся, наче корова коло сіна. Якщо риба, то якийсь мутант-переросток. Картоплю-фрі роблять з повновісного мішка. Ну і склянки тільки півлітрові. Вихід - купувати на вагу в органічних крамницях.

http://uainfo.org/blognews/1466627126-rechi-yaki-vibishuyut-mene-v-ameritsi---bloger.html

Другие материалы в этой категории: « Как выглядит вагон метро в других странах? ФОТО