Понедельник, 06 Июнь 2016 06:55

Диво для Семена. 2 етап зборів

Замість безтурботного дитинства – лікарняні палати та реабілітаційні центри... Замість перших кроків, перших слів та усмішок – невимушений біль, сльози та страждання… З самого народження 4-річний Семен бореться за власне життя. Жага до життя – набагато більша за всі труднощі, які цьому маленькому хлопчику вдалося здолати, проте з деякими з них бореться й зараз. У Сьоми – ДЦП з народження, пологова травма та наслідок недбальства лікарів-акушерів. Більше місяця після народження немовля пробуло в лікарні, а через місяць малюка з мамою виписали з цілим “букетом” незрозумілих тоді діагнозів.

Наперекір хворобі, з роками хлопчик навчився ходити, проте, його ходьба потребує постійної корекції. Права нога коротша від лівої на 1,2 см. Права рука у хлопчика майже не працює, виконує лише найпростіші рухи: вверх, вниз та в сторону. Взяти ручкою Сьома майже нічого не може, пальці майже завжди зажаті. Окрім того, у хлопчика затримка мовлення, і в свої 4 рочки він майже не говорить, тільки рідні розуміють його слова та вигуки.

Не зважаючи ні на що, хлопчик має велике бажання перемогти хворобу і стати повноцінним серед однолітків. Бажання стати звичайною, здоровою дитиною – величезне.

Кожна реабілітація для родини Харченків – на вагу золота. Кожне реабілітаційне заняття приносить бажаний результат та поліпшення, тому терапію і реабілітацію пропускати не можна, адже це – крок назад. Через нелегке фінансове становище в родині батьки не можуть самостійно оплатити реабілітацію, саме тому звертаються до всіх небайдужих допомогти та підтримати Семена в бажанні жити та рухатися вперед.

«За цей час ми приклали багато зусиль для лікування сина. Пройшли лікування у нашій Сумській лікарні, - ввели ботокс для зниження тонусу, робили масажі, ЛФК, систематично відвідували басейн, спробували іпотерапію, рефлексотерапію, постійно займаємося з дефектологом та логопедом. За 4 роки Семен пройшов п'ять курсів реабілітації у клініці імені Козявкіна, що в Трускавці. Зараз нас знову чекають на повторну реабілітацію. Але, на жаль, ми не можемо їхати на лікування через фінансову неспроможність. Сподіваємося, що з вашою допомогою ми зберемо потрібну суму і поїдемо на лікування, адже ми впевнені, що завдяки підтримці небайдужих людей ми зможемо максимально наблизити нашу дитину до здорових діточок», - ділиться мама хлопчика.

 

ПІБ: Харченко Семен Іванович, 20.07.2011

Місто: Суми

Діагноз: ДЦП, спастичний геміпарез справа, затримка мовного розвитку, рухові порушення 2 рівня

https://ubb.org.ua/uk/project/2220/