Четверг, 16 ноября 2023 22:10

Горлівський блогер розповів, як ЗСУ звільнять окуповану Горлівку

Читать на русском

Горлівський блогер розповів, як ЗСУ звільнять окуповану Горлівку

Горлівський блогер розповів, як ЗСУ звільнять окуповану Горлівку

За словами горлівського військового блогера Богдана Мірошникова, новини про "звільнення Горлівки", які розповсюджують ворожі пропагандисти, взагалі не мають нічого спільного з реальністю.

Ба більше, орки намагаються видати локальні тактичні бої на околицях міста (які і так там тривають майже 10 років) за загальновійськову наступальну операцію, пише блогер.

Він нагадує, що Горлівка ділить із Макіївкою 4 місце по всій Україні за площею. Вона більша від Одеси, Дніпра чи Донецька. Майже у 2,5 рази більше за Львів. Місто займає площу – 422 кв.км!

Декілька важливих трас проходить через місто або поряд з ним. Серед них М-03 як основний рукав постачання окупантів із Росії.

Щоб звільнити Горлівку, потрібно проводити стратегічну наступальну операцію та задіяти не менше 150-200 тисяч військових разом із тисячами одиниць техніки.

"Хтось може сказати, що ми поруч із Горлівкою. Так, поруч. Але цей напрямок надійно прикривається цілою мережею териконів. І це означає штурм біля чола. Вчиняти так ніхто не буде".

Для виконання цього завдання потрібно звільняти все від Кремінної до Попасної, від Попасної до Дебальцевого. Включно з Бахмутом, Світлодарським, Вуглегірським.

А це фронт завширшки кілька сотень кілометрів, глибиною від 15 до 70 км.

Для порівняння, ізюмсько-куп’янська контрнаступальна операція у вересні 2022 р. мала оперативний рівень впливу. Чи не стратегічний.

А тепер порівняйте це з потенційною горлівською операцією. Яка неспроможна йти без прив’язки до донецко-макеевской операції. Адже це дві великі агломерації, розташовані поруч. І питання Волновахи (найважливішої висоти в Донецькій області на шляху до Маріуполя) також вирішити буде потрібно.

Так, ця операція буде чи не складнішою за потенційне звільнення Криму, вважає Мірошников.

Тому дуже смішно читати пропаганду від окупантів чи статтю на "Тайм", у якій йшлося про звільнення Горлівки силами однієї (!!!) бригади.

"Особисто я, як ніхто інший, чекаю на звільнення Горлівки. Тому що це моє рідне місто. Я чекаю на це майже 10 років. І я впевнений, що це станеться", пише горлівський блогер.

Але треба розуміти деталі, щоб відрізняти ворожу дезінформацію від реальності, а реальність дещо інша.

"Загалом, давайте не тягати ворожих пропагандистів до нашого інфопростору".