Четверг, 16 ноября 2023 17:57

Російська акторка Олена Шевченко назвала колег-путіністів "людоїдами" і викликала істерику в РФ

Читать на русском

Російська акторка Олена Шевченко назвала колег-путіністів

Російська акторка Олена Шевченко назвала колег-путіністів "людоїдами" і викликала істерику в РФ

Радянська та російська актриса театру та кіно Олена Шевченко, яка була дружиною путініста Володимира Машкова, висловилася проти російської війни в Україні. Вона також різко розкритикувала колег, які виступають на славу Кремля та беруть участь в пропагандистських заходах.

Таких путіністів на чолі з диктатором-президентом Росії Володимиром Путіним зірка назвала "людоїдами", чим спровокувала істерику в росіян. Пропагандисти іронічно видали, що тепер їм зрозуміло, в кого дочка експодружжя Маша Машкова "така уродилась".

Олена Шевченко наголосила, що з медійників у Росії не можна знімати відповідальність за війну, оскільки вони своїми діями та ігноруванням геноциду "легалізують злочинну владу".

На думку акторки, всі фестивалі, концерти та пропагандистські заходи націлені на те, щоб викликати в росіян відчуття стабільності та ілюзію порядку, тоді як насправді РФ скочується на дно. Людей, причетних до створення пропаганди, Олена Шевченко зневажає.

"Я переконана, що ця злочинна влада, хто її робить легалізованою? Ці фестивалі. У людей величезні підписки. Вони транслюють, що все спокійно, нормально та добре. Якщо це не співучасть у злочині, то це, як мінімум, підлість. Ті, хто проводить фестивалі – це ж людоїди", – сказала зірка.

Російська акторка Олена Шевченко назвала колег-путіністів  xdideeieuieuant

Путіністи на правду відповіли як завжди – неаргументованою критикою та образами. Артистку кинулися називати "вівцею та дурепою", погрожувати і обговорювати її зовнішній вигляд.

Російська акторка Олена Шевченко назвала колег-путіністів